9. İnönü İkili Turnuvası Sonuçlandı

Osman İkinci
Osman İkinci Aralık 9, 2013 10:08

9. İnönü İkili Turnuvası Sonuçlandı

Çankaya Belediyesi ve İnönü Vakfı’nın katkılarıyla Ankara Briç Kulübü Derneği‘nin düzenlediği 9. İnönü İkili Turnuvası 7-8 Aralık 2013 tarihinde Ahmet Taner Kışlalı Spor Salonu‘nda yapıldı.

Turnuva sonucunda Baran Karakurt-Özgür şakrak çifti büyük bir başarıya imza atarak şampiyon oldu. Profesyonel Briç olarak şampiyon çifti kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Aynı şampiyonada Faruk Garipağaoğlu-Nuri Cengiz çifti ikinci, Nafiz Zorlu-Nezih Kubaç çifti üçüncü, Berk Başaran-Melih Osman Şen çifti dördüncü ve Murat Kaya-Bora Ünver çifti ise beşinci oldu. Profesyonel Briç olarak kupa ve madalya almaya hak kazanan dört çifti de kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

9. İnönü İkili Turnuvasında diğer kategorilerde başarılı çiftler şöyle sıralanmıştır. Karışıklarda Enis Kırdar-Eda Ağırnaslı, Bayanlarda Dilek Tektürk Eral-Çiğdem Göçek, Senyörlerde ise Hayrullah Kayış-Kemal Bakanyıldız çifti birinci oldu. Profesyonel Briç olarak kendi kategorilerinde birinci olan çiftleri de kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

DETAYLI SONUÇLAR

 

Osman İkinci
Osman İkinci Aralık 9, 2013 10:08
Yorum yazın

Yorum yok

Bu yazı için henüz yorum yapılmamış.

Yazıyla ilgili yorum ve düşüncenizi ekleyebilirsiniz.

Yorum yazın
Yorumları Göster

Yorum yazın

<