Serpil Kolukırıkoğlu Açık İkili Sonuçlandı

Osman İkinci
Osman İkinci Eylül 24, 2014 09:14

Serpil Kolukırıkoğlu Açık İkili Sonuçlandı

10-14 Eylül tarihleri arasinda düzenlenen 30. Mersin Briç Festivali kapsamında düzenlenen Serpil Kolukırıkoğlu açık ikili briç turnuvası sonuçlandı.  Festivalin ikinci günü yapılan Serpil Kolukırıkoğlu açık İkili briç turnuvasına çok sayıda briç sporcusu katıldı.

10-14 Eylül 2014 tarihlerinde Macit Özcan Spor Kompleksi’nde yapılan 30. Mersin Briç Festivali kapsamında ikinci gün yapılan Serpil Kolukırıkoğlu açık ikili briç turnuvasında Oktay Güneş-Semih Beşikçi çifti büyük bir başarıya imza atarak şampiyon oldu. Profesyonel Briç olarak şampiyon çifti kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Aynı turnuvada Mehmet Şerif Camcı-Ekrem Özcikan çifti ikinci ve Barış Ömer Yaz-Levent Nedim İnan çifti ise üçüncü olarak kupa almaya hak kazandılar. Profesyonel Briç olarak dereceye giren çiftleri de kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

30. Mersin Briç Festivali kapsamında ikinci gün düzenlenen Serpil Kolukırıkoğlu açık ikili briç turnuvasında katılan briç sporcularının detaylı sonuçlarına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

http://clubs.vugraph.com/mbsk/eventresults.php?event=116447

oktay

Osman İkinci
Osman İkinci Eylül 24, 2014 09:14
Yorum yazın

Yorum yok

Bu yazı için henüz yorum yapılmamış.

Yazıyla ilgili yorum ve düşüncenizi ekleyebilirsiniz.

Yorum yazın
Yorumları Göster

Yorum yazın

<