Turan Çelik Briç Turnuvası Sonuçlandı

Osman İkinci
Osman İkinci Aralık 20, 2017 00:15

Turan Çelik Briç Turnuvası Sonuçlandı

Turan Çelik Briç Turnuvası sonuçlandı.

Yakalandığı elim bir hastalıktan kurtulamayarak kaybettiğimiz Turan Çelik adına düzenlenen Turan Çelik Briç Turnuvası sonuçlandı.

Rize İkizdere’de Ridos Hotel’de 16-17 Aralık 2017 tarihlerinde düzenlenen Turan Çelik Açık İkili Briç Turnuvasına Trabzon, Rize, Artvin, Giresun ve Ordu olmak üzere çevre illerden çok sayıda briç sporcusu katıldı.

İki gün süren Turan Çelik Açık İkili Briç Turnuvası sonucunda Osman ikinci-Şenol Seymen çifti birinci oldu. Profesyonel Briç olarak birinci olan çifti kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Aynı turnuvada Sefer Gedik-Mustafa Kemal Durmuş çifti ikinci oldu. Profesyonel Briç olarak ikinci olan çifti kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Aynı turnuva sonucunda Kenan Karabulut-Savaş Şahin çift ise üçüncü oldu. Profesyonel Briç olarak üçüncü olan çifti kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Rize İkizdere’de Ridos Hotel’de 16-17 Aralık 2017 tarihlerinde düzenlenen Turan Çelik Açık İkili Briç Turnuvasına Trabzon ve çevresinden çok sayıda briç sporcusu katıldı.

 

 

Turan Çelik Açık İkili Briç Turnuvasına katılan tüm briç sporcularımıza ait detaylı bilgi için aşağıdaki linke tıklayınız.

http://clubs.vugraph.com/trabzonbrickulubu/eventresults.php?event=208553

 

Osman İkinci
Osman İkinci Aralık 20, 2017 00:15
Yorum yazın

Yorum yok

Bu yazı için henüz yorum yapılmamış.

Yazıyla ilgili yorum ve düşüncenizi ekleyebilirsiniz.

Yorum yazın
Yorumları Göster

Yorum yazın

<