TBF YENİ BAŞKANININ AÇIKLAMALARI

Osman İkinci
Osman İkinci Aralık 17, 2009 12:00

TBF YENİ BAŞKANININ AÇIKLAMALARI

Türk Briç Camiasının Saygıdeğer Mensupları

Federasyonumuzun 12 Aralık 2009 tarihindeki Olağanüstü Kongresi briç kulüplerinin seçkin temsilcilerinin bulunduğu nezih bir ortamda, camiamıza yakışır biçimde yapılmıştır.

Olağanüstü Kongreye katılan, teveccüh ve takdirleriyle yeni yönetimi oluşturan delegasyona, briç camiasının seçkin temsilcilerine şahsım ve yönetim kurulumuz adına teşekkür ederim.

Camiamızın gösterdiği güvene layık bir yönetim olacağımız konusunda kimsenin şüphesi olmasın. Birlik ve beraberliği pekiştirecek bir yönetim tarzını hakim kılmak öncelikli görevimiz olacaktır. Federasyonumuzu, sadece mevzuat gereği seçilen 15 kişilik Yönetim Kurulu’nun değil; bütün lisanslı oyuncuları Yönetim Kurulu Üyesi kabul eden bir anlayışla yöneteceğiz.Geniş katılımlı bu yönetim anlayışı içinde herkesin camiaya sahip çıkarak üzerine düşen sorumluluğu üstleneceğine inancımız sonsuzdur.

Tesis edeceğimiz bu yönetim tarzı ile bugüne kadar elde edilmiş uluslararası başarılarla yetinmeyip daha büyük hedeflere odaklanacağız. Bir yandan Türk bricini geliştirip yaygınlaştıracak projelere hız verirken öte yandan da Avrupa ve dünya çapında yeni başarılar elde etmek için azim ve heyecanla çalışmalar başlatacağız.

Federasyonumuz için yeni bir başlangıç olan olağanüstü kongremizin Türk bricine hayırlı olmasını diler, bu vesile ile desteğini esirgemeyen camiamıza teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.

Dr.Serhan Antalyalı
Türkiye Briç Federasyonu Başkanı

Osman İkinci
Osman İkinci Aralık 17, 2009 12:00
Yorum yazın

Yorum yok

Bu yazı için henüz yorum yapılmamış.

Yazıyla ilgili yorum ve düşüncenizi ekleyebilirsiniz.

Yorum yazın
Yorumları Göster

Yorum yazın

<