Nisan ayı Simultane Turnuvası

Osman İkinci
Osman İkinci Nisan 11, 2018 13:50

Nisan ayı Simultane Turnuvası

Nisan ayı TBF Simultane Açık İkili Turnuvası 14 Nisan 2018 Cumartesi 14:30’da yapılacaktır.

Türkiye Briç Federasyonundan edinilen bilgiye göre turnuvaya katılan kulüplerin:

  • Kulüp Masterpoint Yetkilileri’ nin Masterpoint Sistemi»Kullanıcı İşlemleri»Yetki Başvuruları bölümünden turnuvaya kayıt başvurusu yapmaları ve Cuma akşamı elektronik posta adreslerine gönderilecek olan turnuva dosyası ile turnuvalarını düzenlemeleri.
  • Türkiye Genel Sıralamasının ilan edilebilmesi için turnuva sonuçlarını gecikmeye mahal vermeden bir an önce masterpoint sistemine işlemeleri.
  • Oyuncu başına 2 TL olan Federasyon katkı payını banka hesabına Havale/EFT yolu ile değil, mesai saatleri dışında da işlem yapılabilen Masterpoint Sistemi»Kullanıcı İşlemleri»Diğer Ödemeler bölümünden ve açıklama kısmına “… Kulübü Nisan 2018 Simultane İkili … Adet Oyuncu Katkı Payı” şeklinde belirterek, mükerrer hatırlatmalara mahal vermeden bir an önce yatırmaları.
  • Turnuvayı takip eden ilk iş günü sonuna kadar turnuva sonuçlarını girmeyen ve/veya katılım ücretlerini yatırmayan kulüplerin sonuçlarının sıralamaya dahil edilmeyeceği ve oyunculara ait masterpointlerin verilmeyeceği önemle duyurulur.

Masterpoint Açıklaması

Her turnuva sonunda katıldığı kulübündeki sıralamada yer alan ilk 1/3 oyuncuya 2 kırmızı masterpoint, sonraki 1/3 oyuncuya ise 1 kırmızı masterpoint verilecek olup, diğer oyunculara masterpoint verilmeyecektir. Bu turnuvalara ayrıca yeşil masterpoint verilmeyecektir.

Mükerrer giriş yapan kulüplerin bu kayıtları iptal edilecektir. Simultane turnuvalarla çakışan diğer turnuvaların masterpoint dağıtımı masterpoint kitapçığında belirtilen şekilde yapılacak olup simultane turnuvalara uygulanan puanlama yapılmayacaktır. Sezon sonunda vizesiz oyuncuların sezon içinde kazandıkları masterpointleri silinecektir.

Katılan kulüpleri görmek için tıklayın…

Osman İkinci
Osman İkinci Nisan 11, 2018 13:50
Yorum yazın

Yorum yok

Bu yazı için henüz yorum yapılmamış.

Yazıyla ilgili yorum ve düşüncenizi ekleyebilirsiniz.

Yorum yazın
Yorumları Göster

Yorum yazın

E-Mail adresiniz paylaşılmayacaktır.
İşaretlenen alanlar doldurulmak zorundadır.*