Akçakoca Belediyesi 7. Palamut Briç Turnuvası Sonuçlandı

Osman İkinci
Osman İkinci Eylül 30, 2013 12:48

Akçakoca Belediyesi 7. Palamut Briç Turnuvası Sonuçlandı

Türkiye Briç Federasyonu ve Akçakoca Palamut Briç Kulübünün ortaklaşa düzenlediği 7. Palamut Briç Turnuvası sona erdi. Akçakoca Belediyesi Düğün Salonu’nda 300 yarışmacının katılımıyla  başlayan turnuva, iki seans karşılaşmalarıyla tamamlandı.

Genel sıralamada Alaattin Erdoğan-Burhan Poshoroğlu çifti birinci oldu. Profesyonel Briç olarak şampiyon çifti kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

 

Aynı turnuvada Yaman Yazgan-Ertunç Tokarlı çifti ikinci ve Nami Yılmaz-Salim Döğer çifti ise üçüncü oldu. Profesyonel Briç olarak her iki çifti de kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.
Karışık kategorisinde Funda Özbey-Tayfun Özbey, senyör kategorisinde Ergun Korkut-Yahya Küçükkılıç, Akçakoca kategorisinde Ergün Aşçı-Ali Osman Küçük ve bayan kategorisinde ise Yeşim Bizim-Sema Kargın çiftleri birinci oldu. Profesyonel Briç olarak kategorilerinde birinci olan çiftleri kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Organizasyon başkanı Hasan Aşık, Türkiye Briç Federasyonundan “Altın Masterpoint” alma hakkı kazandıklarını söyledi. Aşık, “Turnuvamız 7 yıl üst üste 50 masa sayısını geçerek Altın Masterpoint alma hakkını kazandı. Bizler burada bu ödülün hakkını verdik ve katılımcılarımızla güzel bir  turnuva gerçekleştirdik. Bizlere katı sağlayan herkese teşekkür ediyoruz. Katılımcılarımızın başarılarının devamını diliyoruz” şeklinde konuştu.

Osman İkinci
Osman İkinci Eylül 30, 2013 12:48
Yorum yazın

Yorum yok

Bu yazı için henüz yorum yapılmamış.

Yazıyla ilgili yorum ve düşüncenizi ekleyebilirsiniz.

Yorum yazın
Yorumları Göster

Yorum yazın

<