4. Foça Karataş Briç Festivali

Osman İkinci
Osman İkinci Eylül 3, 2014 14:47

4. Foça Karataş Briç Festivali

Foça Belediyespor Briç Şubesi’nin düzenlediği 4. Foça Karataş Briç Festivali19-21 Eylül 2014 tarihlerinde Hanedan Beach Hotel‘de yapılacaktır. Kırmızı masterpoint verilecek olan turnuvada lisans ve vize zorunluluğu olması nedeniyle eksik olanların tamamlanması sağlanacaktır.

Bu yıl dördüncüsü yapılacak olan Foça Karataş Briç Festivali 19-21 Eylül 2014 tarihleri arasında Hanedan Tatil Köyü’nde düzenlenecektir. Foça Belediyespor Briç Şubesinin organize edeceği festival 3 gün sürecektir. Festival Programı : 19 Eylül Cuma :

14:00  –  Kayıt 15:30  –  Hoşgeldiniz Turnuvası (Açık İkili) 20 Eylül Cumartesi : 10:30  –  Kayıt

12:00  –  Belediye Başkanlığı Kupası 1.Seans (Açık İkili)

16:30  –  Belediye Başkanlığı Kupası 2.Seans

21 Eylül Pazar : 10:00  –  Kayıt

10:30  –  Swiss Patton (Takım maçı) 15:30  –  Ödül Töreni Turnuvalara katılım ücreti her seans için kişi başı 20.- TL dir. Hakemler : Erhan Kahraman (Başhakem) Muammer Özden Ahmet Berberoğlu Cihan Tugan Turnuvada Kırmızı masterpoint verilecektir. Ödüller : Hoş geldin Turnuvası : Yön birinci ve ikincilerine ve Karışık, Senyör ve Kadın kategorileri birincilerine kupa Belediye Başkanlığı Kupası : Genel birinci, ikinci, üçüncü, dördüncü ve beşincilerine, ayrıca Karışık, Senyör ve Kadın kategorileri birincilerine kupa

Swiss Patton : Genel birinci, ikinci ve üçüncülere hem takım hem de her oyuncuya kupa

* Turnuvalar boyunca sürekli çay, su, nescafe ve kuru pasta ikramı * Turnuva ve yemekler için ayrı salonlar Konaklama : Konaklama mekanı olarak, turnuvanın da yapılacağı Hanedan Tatil Köyü seçilmiştir. Eski Foça merkezin 3 km. kadar dışında Yeni Foça yolunda yer alan Hanedan, Foça’nın en nitelikli konaklama tesislerinden biridir. Briç Festivali katılımcıları için özel fiyat uygulaması yapan oteli rezervasyon için aradığınız zaman lütfen festival katılımcısı olduğunuzu belirtmeyi unutmayın. Konaklama Ücreti : 2 Kişi oda+kahvaltı 125.-TL/gün, Tek kişi oda+kahvaltı 85.-TL

2 Kişi Yarım Pansiyon 170.-TL/gün

Tek Kişi Yarım Pansiyon 105.-TL/gün Otel odaları ve villalar aynı fiyattır. Villalar 3-4 kişinin kalması için uygundur. İki kişiden fazla kalındığı takdirde fiyat, kişi başına oda+kahvaltı 50.- TL/gün, Yarım Pansiyon 70.-TL/gün olacaktır.

İletişim Bilgileri : Web sitesi : http://www.hanedanresort.net e-mail : info@hanedanresort.net Tel : 0 232 812 36 50 (pbx) Fax : 0 232 812 24 51 Gsm : 0 533 777 99 26 Yemek : Festival yemeği Hanedan Beach Otel’de Cumartesi akşamı saat 20:00’da düzenlenecektir. Yemek menüsünde, ordövr tabağı, ara sıcaklar ve ana yemek bulunacak, veya açık büfe olacaktır. Ayrıca tatlı meyve büfesi bulunacaktır.

Yemek bedeli 30.-TL olup, alkollü ve alkolsüz içecekler indirimli olarak ücrete tabii olacaktır. Yarım Pansiyon kalacak olanlar ayrıca yemek bedeli ödemeyeceklerdir. Yarım Pansiyon kalmayacak olanlar için yemek bedeli 30.-TL.dir.

Ayrıca kafeterya fiyatları da indirimli olacaktır.

Ulaşım : Eski Foça’ya ulaşım, İZBAN hattının Aliağa’ya kadar uzatılmasıyla çok kolaylaşmıştır. Havayolu ile ulaşım : İzmir dışından havayolu ile gelecek olanlar, Havaalanı istasyonundan İZBAN Banliyö trenine binerek Hatundere istasyonunda inecek ve aktarma otobüsüyle doğrudan Eski Foça’ya ulaşabileceklerdir. Bu yol 2 saat civarında sürmektedir. Bu yolu kullanacak olan katılımcıların havaalanı istasyonundan, geliş ve gidiş için 2 adet 3 konturlu kart almaları gerekmektedir.

Karayolu ile Ulaşım : İzmir dışından otobüsle gelecek olanlar, otogardan kalkan Eski Foça otobüslerinden yararlanabilirler. Bu yol da 1,5 saat civarında sürmektedir. Kendi arabaları ile gelecek olanlar, İzmir-Çanakkale yolunda Foça tabelasından saparak Eski Foça’ya ulaşabilirler. İzban yada otobüs yoluyla Foça’ya gelenler otogarın hemen karşısından kalkan minibüslerle Hanedan otele ulaşabilirler.

Foça ile ilgili ayrıntılı bilgi ve farklı konaklama alternatifleri için Foça Belediyesinin Web sitesinden yararlanabilirsiniz. http://www.foca.bel.tr/

Festival Komitesi : Enver Durulmuş Tayfun Uraz Bekir Dural Soner Kayabaş Nuri Ayay Ayrıntılı bilgi için Enver Durulmuş : 0532 5415234 Sponsorlar : Bülbül Yuvası Butik Otel Kahraman İnşaat ve Turizm

ÖN KAYIT
KAYDOLANLAR

4foca

Osman İkinci
Osman İkinci Eylül 3, 2014 14:47
Yorum yazın

Yorum yok

Bu yazı için henüz yorum yapılmamış.

Yazıyla ilgili yorum ve düşüncenizi ekleyebilirsiniz.

Yorum yazın
Yorumları Göster

Yorum yazın

<