2017 Türkiye Kulüpler Şampiyonası Sonuçlandı

Osman İkinci
Osman İkinci Ağustos 4, 2017 21:45

2017 Türkiye Kulüpler Şampiyonası Sonuçlandı

2017 Türkiye Kulüpler Şampiyonası Sonuçlandı

Bu yıl 2017 Türkiye Kulüpler Şampiyonası Eskişehir’de yapıldı. 29 Temmuz-3 Ağustos 2017 tarihlerinde yapılan şampiyonada bölgelerinde yapılan elemeleri geçerek gelen 80 takım yarıştı.

Yapılan 2017 Türkiye Kulüpler Şampiyonası sonucunda Ali Uçar, İsmail Kandemir, Erdal Çalışkan, Sevil Nuhoğlu, Soner Çubukçu ve İlker Çubukçu’dan oluşan JEOFİZİK BRİÇ SPOR KULÜBÜ takımı şampiyon oldu. Profesyonel briç olarak büyük başarıya imza atarak şampiyon olan JEOFİZİK BRİÇ SPOR KULÜBÜ takımı briç sporcularını kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.


 

 

 

 

 

 

 

 

Aynı şampiyonada Hasan Yirik, Bora Er, Erdal Olcay Ercan, Mert Bilgen, Yusuf salman ve Okan Özcan’dan oluşan ÇORLU BELEDİYE SPOR KULÜBÜ takımı ikinci oldu. Profesyonel briç olarak ikinci olan ÇORLU BELEDİYE SPOR KULÜBÜ takımı briç sporcularını kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aynı şampiyonada Reşit Murat Erkel, Birol Us, Hakan Göksu, Tayfun Özbey, Murat Çelik ve Süleyman Cumhur Çavuşoğlu’ndan oluşan YALIKAVAK BRİÇ İHTİSAS BRİÇ SPOR KULÜBÜ takımı üçüncü oldu. Profesyonel briç olarak üçüncü olan YALIKAVAK BRİÇ İHTİSAS BRİÇ SPOR KULÜBÜ takımı briç sporcularını kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Osman İkinci
Osman İkinci Ağustos 4, 2017 21:45
Yorum yazın

Yorum yok

Bu yazı için henüz yorum yapılmamış.

Yazıyla ilgili yorum ve düşüncenizi ekleyebilirsiniz.

Yorum yazın
Yorumları Göster

Yorum yazın

E-Mail adresiniz paylaşılmayacaktır.
İşaretlenen alanlar doldurulmak zorundadır.*