11. Tüpraş Briç Festivali Sonuçlandı

Osman İkinci
Osman İkinci Nisan 14, 2015 17:08

11. Tüpraş Briç Festivali Sonuçlandı

Her yıl yapılan Tüpraş Briç Festivalinin 11’incisi bu yıl gerçekleştirildi. 11. Tüpraş Briç Festivali 10-11-12 Nisan 2015 tarihlerinde Tüpraş Sosyal Tesislerinde yapıldı. 11. Tüpraş Briç Festivaline Türkiye’nin çeşitli yörelerinden olmak üzere çok sayıda briç sporcusu katıldı.

Gerçekleştirilen 11. Tüpraş Briç Festivalinde İhsan Tosun-Volkan Denizci çifti büyük bir başarıya imza atarak şampiyon oldu. Profesyonel Briç olarak şampiyon çifti kutluyor, başarılarının devamını dili yoruz.

Aynı festivalde Yusuf Kahyaoğlu-Ali Orhan Ekinci çifti ikinci ve Yavuz Ferah-Veysel Levent Karabaş çifti ise üçüncü olarak kupa almaya hak kazandılar. Nafiz Zorlu-Haldun Çıvgıner ve Fevzi Uzun-Habibullah Halil Öser çiftleri ise ilk beş arasına girerek madalya almaya hak kazandılar. Profesyonel Briç olarak dereceye giren çiftleri de kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Aynı festivalde karışıklarda İsmail Kandemir-Sevil Nuhoğlu, kadınlarda Dilek Yavaş-Nur Kumkale, gençlerde Eren İmdat-Burcu Üsküp, tüpraşta Nami Yılmaz-Hüseyin Büyükyıldız ve senyörlerde ise Ergun Korkut-Enver Durulmuş çiftleri birinci olarak madalya almaya hak kazandılar. Profesyonel Briç olarak kendi kategorilerinde şampiyon olan çiftleri de kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

10-11-12 Nisan 2015 tarihlerinde Tüpraş sosyal tesislerinde yapılan 11. Tüpraş Briç Festivaline katılan briç sporcularının detaylı sonuçlarına aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

11.Tüpraş Briç Festivali Final B Genel
11.Tüpraş Briç Festivali Final A Genel

IMG_5213 IMG_5214 IMG_5215

Osman İkinci
Osman İkinci Nisan 14, 2015 17:08
Yorum yazın

Yorum yok

Bu yazı için henüz yorum yapılmamış.

Yazıyla ilgili yorum ve düşüncenizi ekleyebilirsiniz.

Yorum yazın
Yorumları Göster

Yorum yazın

E-Mail adresiniz paylaşılmayacaktır.
İşaretlenen alanlar doldurulmak zorundadır.*