1. Kadıralak İkili Briç Turnuvası Sonuçlandı

Osman İkinci
Osman İkinci Ağustos 22, 2013 13:15

1. Kadıralak İkili Briç Turnuvası Sonuçlandı

1. Kadıralak İkili Briç Turnuvası 17 Ağustos 2013 Cumartesi günü Trabzon’un Tonya İlçesinin Kadıralak Yaylası’nda düzenlendi.  Trabzon Briç Kulübü bir ilke imza atarak, Tonya’nın Kadıralak Yaylası’nda briç turnuvası düzenledi. Kulüp Başkanı Prof. Dr. Orhan Özgür, birincisi düzenlenen turnuvanın geleneksel hale getirilmesi için gelecek yıl daha etkili ve kapsamlı bir çalışma ortaya koyacaklarını açıkladı.

Kadıralak Yaylası tesislerinde 17 Ağustos’da gerçekleştirilen turnuvaya toplam 50 sporcu katıldı. İkili turnuva sonunda birinciliği Turan Çelik- Mehmet Altuntaş, ikinciliği Yener Ersan- Settar Hafız, üçüncülüğü İsmail Aydemir-Kemal Karabulut kazandı. Ödülleri; Prof. Dr. Orhan Özgür, Recep Çiçek ve Prof. Dr. Nuri Kalyoncu verdi.

Ödül töreninde konuşan Prof. Dr. Özgür, Karadeniz’in muhteşem doğası içinde Kadıralak Yaylası’nda gerçekleştirilen briç turnuvasının, gelecek yıllarda bölgesel bir nitelik kazanması yolunda adımlar atacaklarını açıkladı. Özgür, turnuvanın düzenlenmesinde emeği geçen  Kenan Karabulut, Hüseyin Özyaşlı, Ahmet Bektaş ve tesis sahibi Ali İhsan Karabulut’a da teşekkür etti.

FOTOGRAF GALERİSİ

Kaynak: Vira Trabzon

Osman İkinci
Osman İkinci Ağustos 22, 2013 13:15
Yorum yazın

Yorum yok

Bu yazı için henüz yorum yapılmamış.

Yazıyla ilgili yorum ve düşüncenizi ekleyebilirsiniz.

Yorum yazın
Yorumları Göster

Yorum yazın

E-Mail adresiniz paylaşılmayacaktır.
İşaretlenen alanlar doldurulmak zorundadır.*