Türkiye Kış Dörtlü Takımlar Şampiyonası Sonuçlandı

Osman İkinci
Osman İkinci Mart 31, 2017 10:26

Türkiye Kış Dörtlü Takımlar Şampiyonası Sonuçlandı

Türkiye Kış Dörtlü Takımlar Şampiyonası sonuçlandı.

Şampiyonanın ilk etabı 24-28 Şubat 2017 tarihlerinde Bursa’da yapılmıştı. Bursa’da yapılan maçlar sonunda ilk 16’ya giren takımlar 25-28 Mart 2017 tarihlerinde şampiyonluk için bu kez İstanbul’da mücadele ettiler.

25-28 Mart 2017 tarihlerinde İstanbul’da yapılan çekişmeli maçlar sonucunda Türkiye Kış Dörtlü Takımlar Şampiyonluğunu Süleyman Kolata, Gökhan Yılmaz, İsmail Kandemir, Mehmet Sırıklıoğlu, Salim Yılankıran ve Okay Gür’den oluşan  YILANKIRAN takımı kazandı. Profesyonel Briç olarak büyük bir başarıya imza atan şampiyon takımın briç sporcularını kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Aynı şampiyonada Bora Er, Erdal Olcay Ercan, Hasan Yirik ve Mert Bilgen’den oluşan BOMALI takımı ikinci oldu. Profesyonel Briç olarak ikinci olan takımın briç sporcularını kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.


 

Aynı şampiyonada Kalin Karaivanov, Tony Rusev, Cengiz Şeker, Tuğbars Bozkurt, Fikret Ak ve Serhan Antalyalı’dan oluşan MERSİN BŞB takımı üçüncü oldu. Profesyonel Briç olarak üçüncü olan takımın briç sporcularını kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Osman İkinci
Osman İkinci Mart 31, 2017 10:26
Yorum yazın

Yorum yok

Bu yazı için henüz yorum yapılmamış.

Yazıyla ilgili yorum ve düşüncenizi ekleyebilirsiniz.

Yorum yazın
Yorumları Göster

Yorum yazın

<