Trakya Açık İkili Şampiyonası Sonuçlandı

Osman İkinci
Osman İkinci Nisan 25, 2017 13:04

Trakya Açık İkili Şampiyonası Sonuçlandı

Trakya Açık İkili Şampiyonası sonuçlandı.

Bu yıl 2017 Trakya Açık İkili Briç Şampiyonası Çorlu’da Çorlu Ticaret ve sanayi Odası Konferans salonunda yapıldı. 22-23 Nisan 2017 tarihlerinde gerçekleştirilen Açık Trakya Açık İkili Briç Şampiyonası’na oldukça yüksek katılım sağlandı

2017 Trakya Açık İkili Briç Şampiyonası sonucunda Turan Yavuz-Nurittin Cengiz çifti büyük bir başarıya imza atarak şampiyon oldu. Profesyonel Briç olarak şampiyon çifti kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Aynı şampiyonada Osman Özcan-Metin Tunçer çifti ikinci ve Özgür Şakrak-Yalçın Atabey çifti ise üçüncü oldu. Profesyonel Briç olarak dereceye girerek kupa almaya hak kazanan çiftleri kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

 

 

 

 

 

Aynı şampiyonada Kutluhan Ünal-Tamer Akbulut çifti dördüncü ve Eşref Akça-Lütfü Öztürk çifti ise beşinci olarak madalya almaya hak kazandılar. Profesyonel Briç olarak madalya almaya hak kazanan çiftleri de kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Aynı şampiyonada Karışıklarda Vera Adut-Sinan Tatlıcıoğlu, kadınlarda Meri Saranga-Mine Pardo, senyörlerde Sinan Onurlu-Davut Pinhas ve gençlerde ise Ahmet Onur Akbıyık-Fatih Aydın çiftleri birinci olarak madalya almaya hak kazandılar. Profesyonel Briç olarak kendi kategorilerinde şampiyon olarak madalya almaya hak kazanan çiftleri de kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

B Finali birinciliğini ise Nebi Talat Demirel-Yasemin Erengil çifti kazandı. Profesyonel Briç olarak B Finali birinciliğini kazanan çifti de kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

22-23 Nisan 2017 tarihlerinde Çorlu’da yapılan 2017 Trakya Açık İkili Briç Şampiyonasına katılan briç sporcularının ayrıntılı sonuçlarına aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Trakya Açık İkili Final A Genel Sıralama

Trakya Açık İkili B Finali

 

Osman İkinci
Osman İkinci Nisan 25, 2017 13:04
Yorum yazın

Yorum yok

Bu yazı için henüz yorum yapılmamış.

Yazıyla ilgili yorum ve düşüncenizi ekleyebilirsiniz.

Yorum yazın
Yorumları Göster

Yorum yazın

E-Mail adresiniz paylaşılmayacaktır.
İşaretlenen alanlar doldurulmak zorundadır.*