Bu Sene de Kolata

Osman İkinci
Osman İkinci Şubat 16, 2018 11:26

Bu Sene de Kolata

Süper Kupa Şampiyonası sonuçlandı

Bu yıl ilk defa düzenlenen 2018 Süper Kupa Briç Şampiyonası sonuçlandı. Daha önceki yıllarda farklı adlarla düzenlenen şampiyonayı birçok defa kazanan Süleyman Kolata ve takımı bu yıl da sürpriz yapmadı ve şampiyon oldu.  Şampiyona 10-15 Şubat 2018 tarihleri arasında Antalya’da gerçekleştirildi.

Şampiyona sonucunda  Süleyman Kolata, Sevil Nuhoğlu, İsmail Kandemir, Soner Çubukçu ve İlker Çubukçu’dan oluşan KOLATA takımı şampiyon oldu. Profesyonel Briç olarak büyük bir başarıya imza atarak şampiyon olan KOLATA takımı briç sporcularını kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Aynı şampiyonada  Rıfat Vardar, Ergun Çuhadar, Tayfun Özbey, Bora Ünver ve Murat Kaya’dan oluşan ASYA takımı ikinci odu. Profesyonel Briç olarak büyük bir başarıya imza atarak ikinci olan ASYA takımı briç sporcularını kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Aynı şampiyonada Okay Gür, Gökhan Yılmaz,  Emre Kaya, Mehmet Sırıklıoğlu ve Salim Yılankıran’dan oluşan TEAM takımı üçüncü oldu.

Aynı şampiyonada Coşkun Kesgin, Erdal Olcay Ercan , Bora Er, Hasan Yirik, Bülent Şahin ve Çağlar Tahiroğulları’ndan oluşan KESGİN takımı da dördüncü oldu.

Şampiyonada oynanan nakavt maçlarının sonuçlarını aşağıdaki linki tıklayarak görebilirsiniz.

Nakavt Sonuçları

Osman İkinci
Osman İkinci Şubat 16, 2018 11:26
Yorum yazın

Yorum yok

Bu yazı için henüz yorum yapılmamış.

Yazıyla ilgili yorum ve düşüncenizi ekleyebilirsiniz.

Yorum yazın
Yorumları Göster

Yorum yazın

E-Mail adresiniz paylaşılmayacaktır.
İşaretlenen alanlar doldurulmak zorundadır.*