Salvador Assael Anısına Briç Festivali

Osman İkinci
Osman İkinci Nisan 4, 2013 12:28

Salvador Assael Anısına Briç Festivali

Değerli dostlar,
Salvo’muzun kaybından sonra, sizlere hitap etmem istendiğinde, onun için çok özel ve devamlılığı olacak bir turnuva düşündüğümüzü söylemiştim. Şu anda bu hazırlıkların final aşamasındayız. Bizlerin fikir önderliğini yaptığı bu olay, tüm sevenlerinin ortak çalışması ile netice bulacaktır, öneri ve eleştirileriniz bizim için önemlidir.
Bizlere her konuda yardımcı olan Federasyonumuz, maddi katkı koyan Salvo dostu sponsorlarımızla dünyada ses getirecek bir festival yapmaya çalışacağız.
Yer olarak Çeşme Sheraton oteli ayarladık. Oyun alanımız 1720 m2 lik harika bi salon, otelde azami 100 odamız olacak, fiyatlar Çeşme ve Sheraton standartlarına göre çok uygun, bilhassa 2 kişilik konaklamalarda.
Takriben 15 güne kadar yapacağımız web sitesinde herşey ilan edilecektir, ancak sizleri turnuva formatımız ve katılımcılar için ön bilgilendirmeye gayret edeceğim;
Turnuvamız 3 etaptan oluşacaktır
1-2 Haziran TBF masterpoint sistemine kayıtlı, muhtemelen imp ikili şeklinde herkese açık asgari 4 seanslık bir turnuva, belki bu turnuvanın final bölümünün bir kısmı 3 hazirana kaydırılabilir. Bu turnuvada derece yapan (kota açıklanacak) çiftlere, 4-6 hazirandaki turnuvamızda oynama hakkı verilecektir.
3 Haziran gecesi, turnuvamıza katılan yerli yabancı starlarla, müzayede sonucu ortak olabileceğimiz bir bağış turnuvası yapılacaktır.
4-5-6 Haziranda bir kısmı bizim davetlimiz olan dünyanın en popüler oyuncuları, Türk Milli takımlarında oynamış oyuncular, turnuvadan derece yaparak gelen çiftler ve büyük sponsorlarımızın yer alabileceği, kısıtlanmış bir turnuva ile festivalimizi sonlandıracağız. Bu turnuvanın önemli para ödülleri olacak.
Eğer pazartesiden sonra Çeşmede kalırsanız, size özel günlük turnuvalar düzenleyeceğiz.
Şu ana göre davetimizi kabul eden starlar; Helgemo-Helness, Bocchi-Madala, Forrester-Robson, Nyström-Upmark,Tom Hanlon-Caroll, Gromoller-Rohowsky, Quantin-Bomphis Versace-Tokay, Blakset-Schaltz, Welland-Sabine Auken, Ventin-Wrang
Bu güzel turnuvayı, en az 3 masadan vugraph yayını ile tüm dünyaya izlettirecek ve tanıtımını yapacağız.
Unutmayın bu olay tüm SALVO sevenlerinin kollektif bir calışmasıdır kapımız sizlere de açık.
Sevgiyle kalın.
Nafiz Zorlu

Osman İkinci
Osman İkinci Nisan 4, 2013 12:28
Yorum yazın

Yorum yok

Bu yazı için henüz yorum yapılmamış.

Yazıyla ilgili yorum ve düşüncenizi ekleyebilirsiniz.

Yorum yazın
Yorumları Göster

Yorum yazın

<