Osman Peker’i Anma Briç turnuvası Yapıldı

Osman İkinci
Osman İkinci Aralık 26, 2016 13:41

Osman Peker’i Anma Briç turnuvası Yapıldı

Giresun’da Osman Peker’i Anma Briç turnuvası yapıldı.

Bulancak Yelken ve Briç Spor Kulübünde yapılan açık ikili briç turnuvası, 25.12.2016 tarihinde Osman Peker’in anısına organize edildi.

Açık ikili briç turnuvasına Trabzon, Rize ve Giresun’dan çok sayıda briç sporcusu katıldı.

Bulancak Yelken ve Briç Spor Kulübünde gerçekleştirilen turnuva sonucunda Rize briç Spor Kulübünden İlyas Ülkü Tuğcu-Şener Tuğcu çifti büyük bir başarıya imza atarak şampiyon oldu. Profesyonel Briç olarak şampiyon çifti kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

11

Aynı turnuvada Erol Kara-Muammer Şenol çifti ikinci oldu. Profesyonel Briç olarak ikinci olan çifti kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

 

2

Aynı turnuvada Osman ikinci-Hasan Yılmaz çifti ise üçüncü oldu. Profesyonel Briç olarak üçüncü olan çifti de kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

adsiz

Profesyonel Briç olarak dereceye girerek kupa almaya hak kazanan her üç çifte de bundan sonraki briç yaşamlarında başarılar diliyoruz.

tum

Bulancak Yelken ve Briç Spor Kulübünde 25.12.2016 tarihinde Osman Peker’in anısına organize edilen açık ikili briç turnuvasına katılan briç sporcularının ayrıntılı sonuçlarına aşağıdaki likten ulaşabilirsiniz.

osman peker

 

 

Osman İkinci
Osman İkinci Aralık 26, 2016 13:41
Yorum yazın

Yorum yok

Bu yazı için henüz yorum yapılmamış.

Yazıyla ilgili yorum ve düşüncenizi ekleyebilirsiniz.

Yorum yazın
Yorumları Göster

Yorum yazın

E-Mail adresiniz paylaşılmayacaktır.
İşaretlenen alanlar doldurulmak zorundadır.*