Atatürk’ü Anma Briç Turnuvası Sonuçlandı

Osman İkinci
Osman İkinci Aralık 6, 2012 17:08

Atatürk’ü Anma Briç Turnuvası Sonuçlandı

Kartal Belediyesi Atatürk’ü anma briç turnuvası 2 Aralık Pazar günü Kartal Belediyesi ve Türkiye Briç Federasyonu İstanbul İl Temsilciliği işbirliğiyle Kartal’da yapıldı.

Kartal Belediyesi, Türkiye Briç Federasyonu ve Kartal Briç Spor Kulübü’nün ortaklaşa düzenlediği “3. Kartal Belediyesi Atatürk’ü Anma Briç Turnuvası,” Kartal Belediyesi’nin ev sahipliğinde Ekolojik Pazar Eğitim Çadırı’nda gerçekleşti. Yoğun katılımın olduğu turnuvaya, aralarında Olimpiyatlar, Avrupa ve Dünya Şampiyonası’nda derece almış oyuncuların, Türkiye ve Bölge Şampiyonlukları kazanmış briç ustalarının olduğu turnuva, çok çekişmeli iki seans halinde yapıldı. Toplam 9 saat süren turnuva, ‘Genel’,‘Karışık’,‘Kadınlar’ ve ‘Senyör’ kategorilerinde gerçekleşti.
Turnuva sonucunda Ender Aksüyek-Altan Sabancı çifti birinci oldu. Profesyonel Briç olarak üstün başarılarından dolayı şampiyon çifti kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Aynı turnuvada Vera Adut-Orhan Aker çifti ikinci ve İrfan Coşkun-Köksal Kızıltan çifti ise üçüncü oldu. Profesyonel Briç olarak her iki çifti de kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Aynı turnuvada karışıklarda İsmail Kandemir-Sevin Nuhoğlu çifti, kadınlarda Tuna Elmas-H.Nilüfer Büyükdere çifti ve senyörlerde ise Edip Çongur-Yaşar Öksüz çifti birinci oldu. Profesyonel Briç olarak her üç çifti de kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Kaynak: http://www.kartal.bel.tr

Osman İkinci
Osman İkinci Aralık 6, 2012 17:08
Yorum yazın

Yorum yok

Bu yazı için henüz yorum yapılmamış.

Yazıyla ilgili yorum ve düşüncenizi ekleyebilirsiniz.

Yorum yazın
Yorumları Göster

Yorum yazın

<