Antalya 2010 Türkiye Şampiyonaları Sona Erdi

Osman İkinci
Osman İkinci Mayıs 15, 2010 17:23

Antalya 2010 Türkiye Şampiyonaları Sona Erdi

Antaly’da düzenlenen 2010 Türkiye şampiyonaları sona erdi. Güven Erkaya ikili şampiyonluğunu Süleyman KOLATA – İsmail KANDEMİR çifti kazandı. Profesyonel Briç olarak gösterdikleri yüksek performanstan dolayı kendilerini kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

2010 Güven Erkaya İkili Final A sıralaması aşağıdaki şekilde oluştu.

SIRA İSİM BÖLGE1 PARTNER BÖLGE2 KATEGORİ              
1 SÜLEYMAN KOLATA İstanbul İSMAİL KANDEMİR İstanbul Açık              
2 BERK BAŞARAN İstanbul BİROL US Muğla Açık              
3 DAVİD PİNHAS İstanbul SİNAN ONURLU İstanbul Açık              
4 ERDAL TEKİN İstanbul MUSTAFA AKGÜL İstanbul Açık              
5 SELAHATTİN AYHAN Aydın MEHMET MİHDİ IŞIK İzmir Açık              
6 VIKTOR ARONOV Bulgaristan AHU ZOBU İstanbul Karışık              
7 ÖZGÜR YILMAZ Antalya ŞÜKRÜ TEKER Konya Açık              
8 FİKRET AYDOĞDU Samsun GÜL TERCAN İzmir Karışık              
9 VERA ADUT İstanbul ORHAN AKER İstanbul Karışık              
10 ASLI ACAR İzmir ERHAN EVCİMEN İzmir Karışık              
11 VEDAT GÖNÜL Denizli ZEKİ ARACI Denizli Açık              
12 TAYFUN ÖZBEY Ankara FUNDA ÖZBEY Ankara Karışık              
13 HAKAN BAHÇECİ İstanbul ORHAN ÖZÇELİK İstanbul Açık              
14 FAHRİ GÜNER Antalya SALİH BİLGEN Antalya Açık              
15 SALİM YILANKIRAN İstanbul SALVADOR ASSAEL İzmir Açık              
16 KUTLUHAN ÜNAL İstanbul ŞAKİR SARIMSAKÇI İstanbul Açık              
17 SERHAT PAKSOY İstanbul TUĞBARS BOZKURT Mersin Açık              
18 BELİS ATALAY İstanbul MEY ZAİM İstanbul Bayan              
19 SADIK AKAY İstanbul RAMAZAN BEDİR İstanbul Açık              
20 OKAY GÜR İstanbul GÖKHAN YILMAZ İstanbul Açık              
21 DURAN BAĞLI Tekirdağ M.GÜNEY GÜNDOĞDU Mersin Açık              
22 BERRAK ERKAN İzmir AHMET KÖKER Afyon Karışık              
23 SADİ AKÇAOĞLU Sakarya MUAMMER KELEŞ Sakarya Açık              
24 SERHAN ANTALYALI Mersin FİKRET AK Mersin Açık              
25 CENGİZ ŞEKER Mersin CENGİZ ALYEŞİL Mersin Açık              
26 CÜNEYT ELER İstanbul METİN EKŞİOĞLU İstanbul Açık              
27 MURAT KAYA Ankara BORA ÜNVER Ankara Açık              
28 TEVFİK GÜRKAN Mersin YUSUF İŞİTEMİZ Mersin Açık              
29 SEVİL NUHOĞLU İstanbul AHMET İRGİN İstanbul Karışık              
30 YALÇIN ATABEY İstanbul ÖZGÜR ŞAKRAK İstanbul Açık              
31 ABDULLAH GÜLSÜN Bursa AHMET ARPAT Bursa Açık              
32 AYDIN GÜRSEL İstanbul MURAT ERKEL İstanbul Açık              
33 MELİH OSMAN ŞEN İstanbul MEHMET REMZİ ŞAKİRLER İstanbul Açık              
34 AYDIN UYSAL İstanbul MEHMET KURANOĞLU Ankara Açık              
35 TOLGA ÖZBAY İstanbul ÜMİT TARHAN İstanbul Açık              
36 NEVZAT UYGUN İstanbul BÜLENT TORUN İstanbul Açık              
37 CAN YILMAZBAYHAN İstanbul METİN TUNÇER İstanbul Açık              
38 ALİ İMRAN ORHAN İstanbul FETHİ YARDIM İstanbul Açık              
39 HÜSEYİN AVCIOĞLU İstanbul BİRCAN ÖZTÜRK İstanbul Açık              
40 YUSUF SALMAN İstanbul OKAN ÖZCAN İstanbul Açık              
41 MELİH KOTAN İstanbul İ.ADNAN EKŞİOĞLU İstanbul Açık              
42 GÜL GÖKÇE İstanbul ENGİN ÇOLPAN İstanbul Karışık              
43 AYŞEGÜL ERK Ankara AHMET KAHRAMAN Ankara Karışık              
44 ÖMER KIZILOK Eskişehir HELİN ERDOĞDU YILMAZ Antalya Karışık              
45 KUDRET METİN İstanbul ERDAL OLCAY ERCAN Tekirdağ Açık              
46 AYPER AŞKIN İstanbul ÖZGÜR KANLI İstanbul Karışık              
47 ETKİN ÖZGAN İstanbul TEZCAN ŞEN İstanbul Açık              
48 AYTEKİN ÇOBANOĞLU Uşak SERKAN LALE Uşak Açık              
49 SEÇİM UYSAL İstanbul AYHAN BAYRAM İstanbul Senyör              
50 NACİ YÜKSEL İzmir HAKAN YIKGEÇ İzmir Açık              
51 MEHMET ALİ İNCE İstanbul NAMIK KÖKTEN İstanbul Açık              
52 EMİN AYDEMİR Antalya YILDIRIM MERAL Antalya Açık              
53 ŞEYDA YAĞCI İstanbul NEDİME DE TARANTO İstanbul Bayan              
54 ÖZGÜN AKKOL Ankara KENAN ÖZKURT İstanbul Genç              
55 MEHMET ŞERİF CAMCI Diyarbakır EKREM ÖZCİKAN Diyarbakır Açık              
56 EMİN BAŞARAN Ankara FAİK FALAY İstanbul Senyör              
57 SİNAN TATLICIOĞLU Ankara DOĞA GÖZKAYA Ankara Açık              
58 ORHAN EKİNCİ İstanbul İBRAHİM YÜCEKÖK İstanbul Senyör              
59 HÜRDOĞAN SARPKAYA İzmir TAYFUN TURHAN İzmir Açık              
60 DOĞAN ÜZÜM Ankara AYŞE ÖZGÜNEŞ Ankara Karışık              
61 NURULLAH DALKIRAN Antalya ERDEM DEMİREL Antalya Açık              
62 ZÜHRA YILDIZ Ankara ÜNAL DEMİRCAN Ankara Karışık              
63 ARMAĞAN EROL İzmir CEMAL NARİN İzmir Açık              
64 ENDER SONER ÖZCAN Balıkesir İBRAHİM KILIÇ Bursa Açık              
65 KADİR KONUŞ Hatay ERCAN ÇİMEN Antalya Açık              
66 ZAFER ŞENGÜLER Ankara HALDUN VAHABOĞLU Ankara Açık              
67 EMİNE ŞEN İstanbul CAN ÖNEN İstanbul Karışık              
68 TAMER ÇOKGÖR İstanbul BARAN KARAKURT İstanbul Açık              
69 BURAK EROL İstanbul MERT UZUNHASAN İstanbul Açık              
70 CENGİZ ARIGÜN Ankara NURİ CENGİZ Ankara Açık              
71 MAHMUT YERGİN Ankara HALİL ÖSER Ankara Açık              
72 YUSUF KAHYAOĞLU Bursa NAFİZ ZORLU İzmir Açık              
73 RAMAZAN ÇAKIR Antalya CEVAT AMASYA Antalya Açık              
74 YUSUF CEYLAN Antalya MEHMET GÜNEL Antalya Açık              
75 MUSTAFA AKSOY Ankara OKTAY GÜNEŞ Ankara Açık              
76 YAŞAR ERASLAN İstanbul ENDER AKSÜYEK Ankara Açık              
77 DİLEK KUNDAKÇI İzmir EDA AĞIRNASLI İzmir Bayan              
78 MUSTAFA DOĞU Ankara HAYDAR HAFA Ankara Açık              
79 FARUK KEPEKÇİ İstanbul GÜLPERİ ARCIL İstanbul Karışık              
80 AHMET HAMDİ DOĞRULAR Antalya N.ALİ TOPRAK Antalya Senyör              
81 MUSTAFA CEM TOKAY İstanbul M.FAHİR ÜZÜMCÜ İstanbul Açık              
82 İBRAHİM DEMİR İstanbul OSMAN GAZİOĞLU İstanbul Açık              
83 BEDRİ GARGIN Muğla SADETTİN YÜKSEL Muğla Açık              
84 DENİZ ANAPA İstanbul ENVER KÖKSOY Ankara Karışık              
85 ADEM BİLİCİ Konya EROL TURAN Ankara Açık              
86 GÜRBÜZ YAVUZ Antalya ABDULLAH UYAROĞLU Antalya Açık              
87 AYHAN İNAN Eskişehir DOĞAN GÖKBEL Eskişehir Açık              
88 SÜLEYMAN TOPÇU Muğla ŞÜKRÜ AKKAYA Antalya Açık              
89 TUNCAY ALPKAN Eskişehir ORHAN KEMAL ÖZVAN Antalya Açık              
90 ATA AYDIN İstanbul MURAT ANTER İstanbul Açık              
91 DURSUN YILDIZ İstanbul ERGUN BANKOĞLU İstanbul Açık              
92 ERCAN ERCİŞ İstanbul ZEYNEP YÜCER İstanbul Karışık              
93 NAZIM TUNALIOĞLU Çorum SALİM ŞİMŞEK Çorum Açık              
94 SADUN SU İstanbul GİZEM ENGİN İstanbul Karışık              
95 SADIK ÇETİNBAŞ Antalya İRFAN TÜRK Antalya Açık              
96 HULİSİ KAHRAN Bursa EROL TURAN Bursa Açık              
97 EDİP ÇONGUR İstanbul BAHATTİN ÖKTEN İstanbul Açık              
98 ÖMER ERDOĞAN Balıkesir SEVİL AKIN İstanbul Karışık              
99 VOLKAN TUNALIGİL Ankara ERDEM ÖZTÜRK Ankara Açık              
100 OSMAN DEMİREL Hatay OSMAN GEMİCİ Hatay Açık              
101 HÜSEYİN ZEKİ GÜVEN Antalya MEHMET ALTINTAŞ Antalya Açık              
102 NİHAT DURMUŞ İzmir SALİH KESEN İzmir Açık              
103 MUHSİN DERİCİ Antalya ABDULAZİZ AYHAN Antalya Açık              
104 HAKAN GÖKSU İzmir MUHARREM CEREK Antalya Açık              

 Kaynak: TBF

Osman İkinci
Osman İkinci Mayıs 15, 2010 17:23
Yorum yazın

Yorum yok

Bu yazı için henüz yorum yapılmamış.

Yazıyla ilgili yorum ve düşüncenizi ekleyebilirsiniz.

Yorum yazın
Yorumları Göster

Yorum yazın

E-Mail adresiniz paylaşılmayacaktır.
İşaretlenen alanlar doldurulmak zorundadır.*