2015 Güney Marmara Açık İkili Şampiyonası Sonuçlandı

Osman İkinci
Osman İkinci Şubat 19, 2015 16:39

2015 Güney Marmara Açık İkili Şampiyonası Sonuçlandı

2015 Güney Marmara Açık İkili Şampiyonası 14-15 Şubat 2015 tarihlerinde Bursa’da yapıldı. Bu şampiyonaya toplam 75 çiftin katıldığı tespit edilmiştir.

Gerçekleştirilen briç açık ikili şampiyonasında Faruk Garipağaoğlu-Halil Haldun Vahaboğlu çifti büyük bir başarıya imza atarak şampiyon oldu. Profesyonel Briç olarak şampiyon çifti kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Aynı şampiyonada Okan Özcan-Mehmet Remzi Şakirler çifti ikinci ve Zafer Bilgin-Barış Cengiz çifti ise üçüncü olarak kupa almaya hak kazandılar. Soner Kayabaş- Enver Durulmuş ve Hasan Yalçın- Rıza Şahin çiftleri ise ilk beş arasına girerek madalya almaya hak kazandılar. Profesyonel Briç olarak dereceye giren çiftleri de kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Aynı şampiyonada karışıklarda Ömer Kızılok-Emre Yanıkkerem çifti birinci olarak madalya almaya hak kazandılar. Profesyonel Briç olarak kendi kategorisinde şampiyon olan çiftleri de kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

14-15 Şubat 2015 tarihlerinde Bursa’da yapılan 2015 Güney Marmara Açık İkili Şampiyonasına katılan briç sporcularının detaylı sonuçlarına ve resimlerine aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

A FİNALİ SONUÇLARI
B FİNALİ SONUÇLARI
DETAYLAR
FOTOĞRAFLAR

2015guney_marmara_ikili_1 2015guney_marmara_ikili_2 2015guney_marmara_ikili_3

Osman İkinci
Osman İkinci Şubat 19, 2015 16:39
Yorum yazın

Yorum yok

Bu yazı için henüz yorum yapılmamış.

Yazıyla ilgili yorum ve düşüncenizi ekleyebilirsiniz.

Yorum yazın
Yorumları Göster

Yorum yazın

E-Mail adresiniz paylaşılmayacaktır.
İşaretlenen alanlar doldurulmak zorundadır.*