2. Bodrum Briç Festivali Açık İkili Briç Turnuvası Sonuçlandı

Osman İkinci
Osman İkinci Eylül 29, 2014 11:50

2. Bodrum Briç Festivali Açık İkili Briç Turnuvası Sonuçlandı

Bodrum Briç İhtisas Spor Kulübü Derneği‘nin düzenlediği 2. Bodrum Briç Festivali 25-28 Eylül 2014 tarihlerinde Yasmin Bodrum Otel‘de yapıldı. Bu yıl ikincisi yapılmış olan Bodrum Briç Festivaline çok sayıda briç sporcusu katıldı.

2. Bodrum Briç Festivali’nin son gününde Festival Açık İkili Briç Turnuvası düzenlendi. Turnuva sonucunda Türkatasever Gedik- Erol İlmez çifti büyük bir başarıya imza atarak birinci oldu. Profesyonel Briç olarak şampiyon çifti kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Aynı turnuvada İrfan Doğan-Erdal Çalışkan çifti ikinci ve Erhan Demiraslan-Halil Atalay çifti ise üçüncü oldu. Profesyonel Briç olarak şampiyon dereceye giren çiftleri kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Aynı şampiyonada karışıklarda Süleyman Kolata-Zeynep Yücer ve kadınlarda ise Arzum Demirbilek-Dilşah Horoz çiftleri birinci oldular. Profesyonel Briç olarak kendi kategorilerinde şampiyon olan çiftleri de kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

2. Bodrum Briç Festivali’nin son gününde düzenlenen Festival Açık İkili Briç Turnuvası’na ait detaylı sonuçlara aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

http://clubs.vugraph.com/bodrum/eventresults.php?event=117304

arzum kolata vera

Osman İkinci
Osman İkinci Eylül 29, 2014 11:50
Yorum yazın

Yorum yok

Bu yazı için henüz yorum yapılmamış.

Yazıyla ilgili yorum ve düşüncenizi ekleyebilirsiniz.

Yorum yazın
Yorumları Göster

Yorum yazın

<