13.Troia Briç Festivali Tamamlandı

Osman İkinci
Osman İkinci Ağustos 21, 2014 10:51

13.Troia Briç Festivali Tamamlandı

15-17 Ağustos 2014 tarihlerinde yapılan 13.Troia Briç Festival tamamlandı. Çanakkale Belediyesi Spor Merkezi ve Parion Hotel‘de gerçekleştirilen 13.Troia Briç Festivaline çok sayıda briç sporcusu katıldı.

Festival kapsamında gerçekleştirilen briç açık ikili şampiyonasında Süleyman Pomen-Serdar güler büyük bir başarıya imza atarak şampiyon oldu. Profesyonel Briç olarak şampiyon çifti kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Aynı şampiyonada Ahmet Taşdelen-Osman Yazıcı çifti ikinci ve Taner Sarıtaş-Çağdaş Tahıloğulları ise üçüncü olarak kupa almaya hak kazandılar. Profesyonel Briç olarak dereceye giren çiftleri de kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Aynı şampiyonada karışıklarda Osman Demirel-Nurten Demirel, kadınlarda Aslı Acar-Gaye İnal ve senyörlerde ise Galip Özdoğan-Ali Yıldızgedik çiftleri birinci olarak madalya almaya hak kazandılar. Profesyonel Briç olarak kendi kategorilerinde şampiyon olan çiftleri de kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

15-17 Ağustos 2014 tarihlerinde Çanakkale Belediyesi Spor Merkezi ve Parion Hotel‘de gerçekleştirilen 13.Troia Briç Festivaline katılan briç sporcularının detaylı sonuçlarına aşağıdaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

ÇANAKKALE TROIA 13.BRİÇ TURNUVA SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

timthumb

Osman İkinci
Osman İkinci Ağustos 21, 2014 10:51
Yorum yazın

Yorum yok

Bu yazı için henüz yorum yapılmamış.

Yazıyla ilgili yorum ve düşüncenizi ekleyebilirsiniz.

Yorum yazın
Yorumları Göster

Yorum yazın

E-Mail adresiniz paylaşılmayacaktır.
İşaretlenen alanlar doldurulmak zorundadır.*