10. İnönü İkili Turnuvası Sonuçlandı

Osman İkinci
Osman İkinci Aralık 8, 2014 13:43

10. İnönü İkili Turnuvası Sonuçlandı

Çankaya Belediyesi ve İnönü Vakfı’nın katkılarıyla Ankara Briç Kulübü Derneğinin düzenlediği 10. İnönü İkili Turnuvası 6-7 Aralık 2014 tarihinde Atlı Otelde yapıldı.

Gelenekselleşen İnönü İkili Turnuvası’nın onuncusu bu yıl yapıldı. Turnuvaya Ankara dışından ve Ankara’dan olmak üzere çok sayıda briç sporcusu katıldı.

Gerçekleştirilen briç açık ikili turnuvasında Uğurcan Süzer-Ata Aydın çifti büyük bir başarıya imza atarak şampiyon oldu. Profesyonel Briç olarak şampiyon çifti kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Aynı turnuvada Tayfun Özbey-Levent Özgül çifti ikinci ve Mustafa Akdanalı- Mehmet Eskizara çifti ise üçüncü olarak kupa almaya hak kazandılar. Ayşe Özgüneş-Doğan Üzüm, İlker Tırık-Ömer Çetinkaya, Bora Ünver-Murat Kaya, Murat Anter-Funda Özbey, Toygar Alper-Murat Molva, Cem Kıran-Halil Öser ve Fikret Aydoğdu-Hayati Ergür çiftleri ise ilk on arasına girerek madalya almaya hak kazandılar. Profesyonel Briç olarak dereceye giren çiftleri de kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Aynı turnuvada karışıklarda Rahmi Cihan-Güler Vahaboğlu, kadınlarda Güldamla Özsema-Dilek Yavaş, gençlerde Anıl Altındağ-Tuğçe Ceren Tuğrul ve senyörlerde ise Hamit Emen-Turhan Aküzüm çiftleri birinci olarak madalya almaya hak kazandılar. Profesyonel Briç olarak kendi kategorilerinde şampiyon olan çiftleri de kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

6-7 Aralık 2014 tarihlerinde Çankaya Belediyesi ve İnönü Vakfı’nın katkılarıyla düzenlenen 10. İnönü İkili Turnuvasına katılan briç sporcularının detaylı sonuçlarına ve turnuva fotoğraflarına aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

SONUÇLAR

 

  •  10inonu_1 10inonu_2 10inonu_3 10inonu_genc1 10inonu_kadin1 10inonu_karisik1 10inonu_senyor1
Osman İkinci
Osman İkinci Aralık 8, 2014 13:43
Yorum yazın

Yorum yok

Bu yazı için henüz yorum yapılmamış.

Yazıyla ilgili yorum ve düşüncenizi ekleyebilirsiniz.

Yorum yazın
Yorumları Göster

Yorum yazın

E-Mail adresiniz paylaşılmayacaktır.
İşaretlenen alanlar doldurulmak zorundadır.*